שד’ נים 2, קניון ראשונים, ראשל”צ

"פיורד השקעות" פועלת באמצעות יועצת השקעות רשומה ברשות לניירות ערך. בשימוש באתר זה הינך מקבל את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות שלנו. מובהר בזאת כי ביצועי העבר של ניירות הערך אינם ערובה לתוצאות עתידיות. תשואות צפויות, היסטוריות או תחזיות עשויות שלא לשקף ביצועים עתידיים בפועל של נייר הערך אין לראות בתכני האתר מכל סוג שהם הצעה או ייעוץ לרכישה ו/או מכירה ו/או ביצוע כל פעולה פיננסית. אין לראות בתכנים תחליף לשיקול דעתו של הקורא או ייעוץ השקעות המתחשב בצרכי הלקוח. המידע המופיע איננו מכיל את כלל המידע הנדרש למשקיע זה או אחר. הכותב איננו מחויב להודיע לקוראים בכל דרך שהיא על שינויים או עדכונים במידע, כל ניירות הערך כרוכים בסיכון ועלולים לגרום להפסד חלקי או מלא. שירותי ייעוץ ההשקעות נועדו לסייע ללקוחותינו בהכנות לעתידם הפיננסי ומאפשרים להם להתאים אישית את הנחותיהם לתיקיהם. אין בכוונתנו להציג כי ייעוץ ההשקעות שלנו מבוסס או שהוא אמור להחליף ניהול תיק השקעות ע"י בעל מקצוע. כמו כן פיורד אינה מספקת ייעוץ מס או ייעוץ פנסיוני ואינה מייצגת באופן כלשהו סוכנות פנסיונית כזו או אחרת. ייעוץ הניתן ע"י בעלי מקצוע בתחום הפנסיוני אינו באחריות פיורד השקעות. כל זמן בו הנתונים והציטוטים שפיורד משתמשת בהם מגיעים מצד שלישי , פיורד לא יכולה להבטיח את דיוק או שלמות הנתונים המסופקים על ידי צדדים שלישיים. כמו כן פיורד לא תישא באחריות לשימוש בתוכנת צד שלישי כזו או אחרת ולא לכשלים בתוכנות אלו ולנזקים שיגרמו כתוצאה משימוש בתוכנות אלו שאינן בבעלות פיורד השקעות. חלק מהמסלולים המומלצים כוללים רכיבי מינוף והשקעות בחסר (short) ,בעוד שלמנוף פיננסי ומכירה בחסר יש פוטנציאל לייצר רווחים גבוהים יותר, הם עלולים לגרום להפסדים גדולים יותר ולהשקעות בסיכון מיוחד כהגדרת החוק, כמו כן, רכיבי ההמלצות עשויים להיות מושפעים מסיכוני שוק , כולל תנודתיות, אשר עלולה להשפיע על שווי רכיבים מסויימים בהמלצות. גורמים כגון צמיחה במשק האמריקאי ומשקים זרים, רמות הריבית ואירועים פוליטיים אשר משפיעים על שוקי ניירות הערך. השווקים נוטים גם הם לנוע במחזורים, עם תקופות של עליית מחירים וירידות. אם קיימת ירידה כללית בניירות ערך ובשווקים אחרים, ההשקעה שלך עלולה לאבד ערך. מודגש בזאת כי לפיורד אין כל ערובה לתוצאות עתידיות של תיק ההשקעות שלך. והחלטת ההשקעה הסופית הינה של הלקוח בלבד.

logo4webwhite.png

מה זה Robo Advisor ?

המוצר שכבש את ארה"ב עם שווי שוק של למעלה מ- 500 מיליארד $ ! מגיע לראשונה לישראל באצעות פיורד השקעות. אשר נעזרת במיטב המוחות בשוק הפיננסי המקומי ובטכנולוגיה מתקדמת אשר סורקת בצורה אוטומטית את המלצות ההשקעה של גופי המחקר הגדולים בעולם. השימוש בטכנולוגיות מתקדמות עוזר לנו לייעל את אסטרטגיות ההשקעה שלך, ולהתאים אותן לרמת הסיכון המתאימה לך ! וכמובן לעדכן אותך בשינויים בעת הצורך.

ביטחון ופיקוח

אינטראקטיב ברוקרס 

הינה חברה ציבורית 

סימבול IBKR

פעילות דרך ברוקר גלובלי

בעל שוי שוק של כ-30

מיליאד דולר

הברוקר הטוב ביותר

ע”פ מגזין

בפיקוח הרשות לני"ע 
בארה"ב  FINRA

ועוד כ-28 רגולטורים ברחבי העולם

ביטוח מלא על הכספים

עד 500,000 $

של ה- SIPC
 

מה כלול בתוכנית

עסקאות Long/Short במניות אמריקאיות

שליחת סימבולים וכמויות מתאימות לפי גודל התיק

הרכבת תמהיל מגוון המתאים לאופי המשקיע ורמת הסיכון המתאימה לו

הרכבת ההמלצות בהתאם לשווי החשבון ופרופיל הסיכון המתאים 

סקירת שווקים מקיפה והסבר על מתן המלצות ההשקעה

הכנה של פקודות כניסה ופקודות הגנה לכל פוזיציה

בחינת תיק ההשקעות ושליחת המלצות לשינוי ועדכון בעת הצורך

אודות השירות

השירות מיועד לסוחרים ומשקיעים אשר מעוניינים לקבל המלצות השקעה על מניות אמריקאיות לכניסה לעסקאות לונג ושורט.

השירות איננו מיועד למשקיעים ללא ניסיון קודם וללא רקע בתחום

ההמלצות יתנתנו באמצעות הודעות SMS ו-EMAIL ותינתן אפשרות לשדרן ישירות לחשבון המסחר באינטראקטיב ברוקרס. עבור משתתפים שאינם בעלי חשבון השקעות בברוקר זה ואינם מעוניים בפתיחת חשבון ניתן לקבל את המלצות ההשקעה ללא האופציה לשידור ישיר. 

על מנת להרשם לפיילוט עליכם לענות על השאלון המצורף בקישור מטה ולחתום דיגיטלית על אישור ההצטרפות לשירות. 

 

בהצלחה!

איך זה עובד?

תהליך הצטרפות פשוט ומהיר ישירות לחשבונך באינטראקטיב ישראל

מילוי שאלון קצר וחתימה דיגיטלית על מסמכים

המערכת סורקת רתההמלצות החמות בהתאם לצרכייך האישיים

עריכה, אישור ושידור ישירות לחשבון המסחר

בלחיצת כפתור

בשיתוף

המלצות השקעה מבוססות מחקר של 11 חברות האנליזה הגדולות בעולם ישירות לחשבונך !!!

הצטרפו עכשיו חינם לפיילוט!

חברות האנליזה שאיתן אנו עובדים

 
 

הרשמה לקבוצת הפיילוט